Çelik Ev ve Prefabrik Villa

Çelik Ev ve Çelik Villa

Çelik evler, çelik ev , prefabrik evler Yapı Bakımından En Sağlam Yapılar Arasındadır..Isı Yalıtımları Betonarme evlere göre daha sıcak ve prefabrik ev fiyatları daha uygundur.Betonarme yapılara göre dayanıklılığı daha fazladır.Prefabrik evlerin yapımı kısa sürede tamamlanabilmektedir..Sağlık ve çevre açısından herhangi bir zararı bulunmamaktadır.


Çelik Villa Yapı Üretim Aşamaları

home_business_step_11-2

1. ve 2. Aşamalar

Çelik Villa Fabrikada Ön Üretim

Ön üretimi fabrikada,bilgisayar kontrollü makineler tarafından milimetrik hesaplamalarla ve dikkatle tamamlanan çelik konstrüksiyon; taşıyıcı kolonlar ve duvar panelleri halline getirildikten sonra şantiyeye göderilir.

Deneyimli ekibimiz kısa sürede bir araya getirdikleri paneller, ana taşıyıcı ve tüm yardımcı malzemeler akıllı vida, perçin ve belon kullanılarak birleştirilir.Bu nedenle yapmış olduğumuz prefabrik evler depreme dayanıklı olmaktadır ve deprem esnasında oluşabilecek çatlaklar ve kırılmalara karşı dirençli olmaktadır.

3. ve 4. Aşamalar

Çelik Villa Kaplama ve Tesisat Kurulumu

Çelik konstrüksiyon işlemleri bittikten sonra konutun giydirilmesi işlemi başlar.Fibercement ile dış cephe kaplanır.11 mm OSB üzeri ithal shingle kaplanarak çatı tamamlanır.

Su tesisatı ve Elektrik tesisatı sıva altı olarak döşenir.İç duvar ve çatıda 10 cm mineral yün ile yalıtım yapılır, iç duvar ve tavanlar alçıpan ile kaplanır.

home_business_step_23-4
home_business_step_35-6-7

5., 6. ve 7. Aşamalar

Çelik Ev İçin Kalan İşlerin Tamamlanması

İç duvarlara 3 kat alçı, boya ve stronpiyer uygulanır.Dış duvarlara dış cephe boyası yapılır.

Islak zeminlerefayans uygulanır.Verandalarda seramik porselen kullanılır.

İnce işçilikler, parke,vitrifiye, iç kapılar, mutfak dolabı, musluklar,anahtar ve prizlerin montajları yapılarak müşteriye teslim edilir.


İletişim Bilgilerimiz

Çelik Ev ve Prefabrik Evlerle İlgili Bilgi İçin Bizi Arayın

Yaşanabilir Mekanlar İçin; Akıllı Tasarımlar. Smart Çelik Yapı

Bize Arayın 0312 250 06 00