Modüler Ev Modelleri – Forrest

Modüler Ev Modelleri ve Fiyatları

Modüler Evler Hakkında Bilgiler

Modüler ev, Taşınabilir ev ne demek ? Sorusu günümüzde oldukça araştırılan, kişilerin ilgi alanına giren sorular arasında yer almaktadır. Taşınabilir evler Tiny House olarak da bilinen ; tekerlekli ev, küçük ev, mikro ev olarak tanımlanan evlerin sınıfına girdiği gibi aynı zamanda konteyner yapılar gibi başka bir aracın arkasında taşınan yapılar sınıfına da girerler. Avrupa ülkelerindeki minimal hayata geçişle beraber Tiny House, Mobile House gibi  kökeni oldukça eskilere dayanan yapılar popüler olmaya başlamıştır.  Günümüzde tüketimlerde artış görülmesiyle birtakım alışkanlıklardan kurtulabilmek amacıyla minimal hayat tarzı kabul edilmeye başlanmıştır. Bu kapsamda Tiny House akımının büyümesine neden olmuştur. Kısacası Tiny House doğaya daha yakın olmak, minimal bir yaşam tarzı oluşturmak ve sürdürülebilir hayat standardını kabul etmektir.

Sabit veya tekerlekli olarak inşası oluşturulan Tiny house, şehrin gürültüsünden uzaklaşılmasında ve doğayla iç içe olmayı sağlamasında rol oynamaktadır. Mutfak, banyo, oturma alanı ve yatak odası gibi ana odaların alandan en avantajlı bir şekilde kişilere tasarruf etmelerini sağlamaktadır. Bunun yanı sıra konforlu ve işlevselliğiyle her bireyin hayalini süslemektedir. Tiny house karavan farklı ebatlarda ve farklı işlevsel özellikleriyle ön plana çıkmaktadır. Bunların yanı sıra güneş paneli sistemi, kompost tuvalet, lityum pil enerji depolama vb. özellikleri aracılığıyla sürdürülebilir hayata avantajlar sağlamaktadır.

Neden Modüler Evler?

Taşınabilir evler Tiny House veya mobil evler olarakta bilinen (bazı çevrelerce Konteyner ev ismide verişmiştir.) ilk olarak ABD ve Avrupa ’da başlayıp günümüzde dünyanın genelinde yaygınlaşan bir yaşam tarzına dönüşmeye başlamıştır. Modern dünyada arz ve talebin artış gösterdiği Tiny house  diğer bir deyimle Modüler evler  doğa dostu özelliğiyle günden güne her kişinin dikkatini çekmeye başlamıştır. 


Modern Modül Evler

Forrest GO Modül Evler

Forrest Vacation Modüler Yapı

Forrest Epica Modüler Yapı

Forrest SM-RT Modüler Yapı

Forrest Suite Modüler Yapı

Forrest Flat Line Modüler Ev

Forrest Garden Modül Yapı

Forrest Moov Modüler Ev Modelleri

Tiny House

Mobil Ev

Modüler Çelik Ev

Lastikli Olmayan Çelik Bir Şase Üstüne Kurulmuş İstenilen Yere Taşınabilen 4 Saat İçinde Hazır Evler

Modüler Taşınabilir Ev Özellikleri

  • Kolay taşınabilmektedir.
  • Doğa dostudur.
  • Daha az enerji harcamaktadırlar.
  • Temelleri bulunmamaktadır.
  • İmar İzni Gerektirmez..
  • Ortalama 10 – 150 m2 büyüklüğüne sahiptirler.
  • Minimal yaşam tarzını desteklemektedir.

Modüler Ev Fiyatları

Tiny house veya Modüler ev Türkiye fiyatları kapsamında Forrest Moov Tiny House firması  her müşterisine uygun fiyat aralıklarıyla Türkiye’nin her yerine hizmet veren alanında profesyonel bir şirkettir. Bu minimal evlerin fiyatlandırılmasında birtakım faktörler rol oynamakta olup, fiyatlarda değişkenlik görülebilmektedir. En temel faktör ise kaba inşaatında kullanılan 1.Sınıf izolasyon ve dayanıklılığa sahip ürünlerdir. Smart Çelik Yapı markası olan Forrest Moov taşınabilir evlerde kullanılan malzemelerde uzun ömürlülük ve yüksek kalite esastır. Fiyatları etkileyen diğer faktörlerden bir kaçıda sizlerin ürün seçimlerinizdir. Taşınabilir Forrest Moov Evlerde sizlerin talepleri doğrultusunda mutfak dolabı banyo dolabi duşakabin ve klozet kullanılır. İç mobilya renklerini seçebildiğiniz gibi dilediğiniz ürünü kullanabilirsiniz. Bu seçimler doğrultusunda fiyatlar düşme ucuzlama veya artış olabilmektedir. Ortalam fiyatları 8.000 EURO dan başlayığ 30.000 EURO ya kadar Taşınabilir ev modelimiz mevcuttur. Kampanyalarımız herkese uygun minimal yaşamın kapısını açabilmenize destek olacak şekilde hazırlanmıştır. Sizde özgürlüğü ilk adımızını Forres MOOV ile atın


İletişim Bilgilerimiz

Modüler Ev Üretim ve Gönderimi Yaptığımız Ülkeler ve İller

Ankara Modüler Çelik Evler ve yapıların modelleri ile ilgili üretim montaj ve garanti şartlarını sağlayan firmamız kişiye özel çizimler ve üretimler yapmaktadır. Lütfen Bizimle İletişime Geçin.

Tümünü Gör