Tek Katlı Çelik Evler

Tek Katlı Çelik Evler

Çelik Evlerde bir çok kat seçeneği bulunmaktadır. Tek katlı iki katlı hatta üç katlı yapılabilmektedir. Uzun yıllar kullanım ömrü olan çelik evlerde Kalite ve uzun ömürlülük her zaman ön plandadır. Tek Katlı Çelik Ev Modellerinde istenilen proje uygulanabilmektedir. Mimarlarımız tarafından çizimi yapılan çelik evlerin statik hesaplamaları mühendislerimiz tarafından yapılmaktadır. Bütün bu hazırlık aşamaları bittikten sonra maliyet hesaplamalarını geçilmektedir. Çelik evin tam metrajları çıkarılarak Anahtar teslim çelikev fiyat 'ı kesin olarak hesaplanmaktadır. Smart Prefabrik Çelik Yapı ile Hızlı ve Güvenle sizde Tek Katlı Çelik Ev sahibi olmak için bizi arayın.Tek Katlı Çelik Ev Nasıl Teslim Edilir ?

Çelik Evler Bir Çok Şekilde Teslim Edilme Seçeneği Vardır.
Çelik Kurulum İle Teslim : Çelik Evler talebiniz doğrultusunda makinalarımızda üretimi yapıldıktan sonra fabrikadan montajsız teslim edilebildiği gibi talep ederseniz sadece çeliğini kurarak da sizlere teslim gerçekleştirebiliriz.
Çelik Ev Kaba İnşaat Teslim : Çeliğin kurulup dışkaplamaların izolasyonun iç kaplamaların yapılarak, elektrik su tesisatlarının çekilmesiylede teslim seçeneğimiz vardır.
Çelik Ev İleri Kaba Teslim : Laminant, fayans, mutfak dolabı, banyo dolabı, klozet , duşakabin, amerikan panel kapılar, vitrifiye hariç teslim seceneğimiz mevcuttur. Çelin eviniz dışardan bitmiş şekilde teslim edilir içi kaba teslim edilir.
Anahtar Teslim Çelik Evler : Bu seçenekte yapının mutfak dolabı, banyo dolabı, duşa kabin, klozet, fayans, laminant, iç kapılar dahil teslim seçeneğidir. Talep ederseniz zemin betonunuz içinde ayrıca fiyat verebiliriz. Firmamız sadece bir çelik firması değil aynı zamanda inşaat ve mimarlık hizmetide verdiği için bütün taleplerinize cevap verebilmekteyiz.

Çelik Ev ve Prefabrik Evlerle İlgili Bilgi İçin Bizi Arayın.

"Yaşanabilir Mekanlar İçin Akıllı Çözümler."


0312 250 06 00

Bize Ulaşın

İletişim Bilgilerimiz