Prefabrik Taksi Durağı 15 M2 ve Üstü

Prefabrik Taksi Durağı 15 M2 ve Üstü

Prefabrik Taksi Durakları , Prefabrik Taksi Durakları Fiyatlari www.smartprefabrik.com

Prefabrik taksi durakları Ankara Prefabrik ve Smart Prefabrikte Üst düzey özelliklere sahiptir. 15 Metrekareden başlayan taksi durakları özel fibercement giydirme ile şık tasarım ve görüntüsüyle herkesin dikkatini çekeceksiniz. Hem reklam açısından potansiyeli yüksek hemde ucuz taksi durakları için bizimle iletişime geçiniz.
Kış Şartlarına Dayanıklı ve Teknoloji ile Her zaman Güçlü
SMART PREFABRİK YAPI AYRINTILARI Kış şartlarına dayanıklı üst düzey izolasyona sahip taksi durakları aynı zamanda şık tasarımıylada göz doldurmaktadır. İsteğiniz doğrultusunda 1 oda 1 Wc ve 1 Bekleme salonuna sahip duraklarınıza ek bölümlerde eklenebilmektedir. Durağınızın diğer duraklardan farklı olarak kamera ile güvenlik altında olmasını istiyorsanız Ankara Prefabrik Sizin için doğru adres.
Yeni Taksi Durağı ve Büfenizin Standarları Yüksek Maliyetleri Düşük
Taksi duraklarında Güvenlik kamerası, büfelerde güvenlik kamerası ve alarm standarttır. Şebeke suyuna sahip duraklarda su arıtma sistemi ücretsizdir. Ayrıca durağınız da çalışan bütün araçlara kamera taktırabilir ve araç takip sistemiyle araç koordinasyonu üst düzeye çekebilir aynı zamanda da şoförlerinizin güvenliğini arttırabilirsiniz.Detaylı Bilgi İçin Müşteri Temsilcimizle Görüşün. Tel:0850 304 43 41